Wizja jutra

Hale namiotowe na eventy i imprezy plenerowe

Często zdarza się, że w miejscach, w których chcemy zorganizować imprezę plenerową, event, wesele, targi, pokazy czy konferencję, nie ma odpowiedniej infrastruktury. Receptą na rozwiązanie tego problemu jest wykorzystanie hal namiotowych. W krótkim czasie możliwe jest zadaszenie dowolnej powierzchni w dowolnym miejscu. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy na wynajem namioty halowe, także wystawowe, oraz pawilony namiotowe.

Dostępne na wynajem konstrukcje odznaczają się lekką formą oraz rozbudowanym zakresem zastosowań. Umożliwiamy dobór rozwiązania w pełni odpowiadającego indywidualnym potrzebom. Posiadamy w ofercie wynajmu namioty sferyczne oraz tradycyjne, a także przestronne hale namiotowe zwykłe i ocieplane. Daje to możliwość stworzenia odpowiedniej infrastruktury dla różnego rodzaju imprez. Zapewniamy także dodatki w postaci wykładzin, oświetlenia, dekoracji. Proponujemy także zaopatrzenie obiektu w systemy ogrzewania i klimatyzacji.

Z naszego wsparcia skorzystali już liczni Klienci z terenu Wrocławia i okolic. Świadczyliśmy usługi również dla organizatorów imprez z innych terenów Polski. Oferowane przez nas rozwiązania cieszą się dużą popularnością z uwagi na doskonałe walory użytkowe, bardzo wysokie walory estetyczne, a także szybki czas instalacji.

Pobierz katalog produktowy