Jesteśmy głównym producentem pawilonów magazynowych. To całoroczne namioty i hale na sprzedaż oraz wynajem dla klientów z Wrocławia i pozostałych części kraju. Najważniejszym autem konstrukcji namiotowych jest możliwość szybkiego montażu na niemal dowolnym, utwardzonym podłożu. Oferta jest skierowana przede wszystkim do przedsiębiorstw produkcyjnych czy handlowych, które potrzebują niezwłocznego rozszerzenia przestrzeni magazynowej. Każdy projekt zrealizowany przez markę Setter odpowiada na konkretne, indywidualne zapotrzebowanie, dlatego warto zadzwonić lub napisać do nas w celu konsultacji.

Nasze namioty magazynowe są szczególnie odporne na działanie negatywnych czynników zewnętrznych, między innymi atmosferycznych. Każdy element – stalowa konstrukcja czy poszycie ścian oraz dachu – spełnia wysokie kryteria jakościowe. Całoroczna hala, w której produkcji, sprzedaży i wynajmie specjalizuje się nasza firma, oznacza też relatywnie niskie koszty, szczególnie w zestawieniu z koniecznością inwestowania w murowany, nowy budynek. Namioty magazynowe są bezpieczne w codziennym użytkowaniu i można je wyposażyć we wszelkie niezbędne systemy regałowe.
Namiot magazynowy

Wynajem hal magazynowych – Potwierdzenie profesjonalizmu

Klienci z Wrocławia, województwa dolnośląskiego oraz innych regionów kraju mogą potwierdzić, że naszym atutem jest pełne zaangażowanie w realizowane projekty. Doradzamy i podpowiadamy wybór najlepszych konstrukcji całorocznych dla małych, średnich i dużych firm, a także instytucji publicznych oraz innych organizacji. Pawilon magazynowy w formie namiotu można z powodzeniem stosować w wielu branżach, mając pewność, że towar jest chroniony przed niską temperaturą otoczenia, opadami atmosferycznymi, wilgocią czy nieautoryzowanym dostępem. Dzięki optymalnemu wyposażeniu wnętrza uzyskuje się możliwości zbliżone do standardowych obiektów. Różnica polega na tym, że w przypadku naszych hal opłaca się korzystać z nich czasowo, na przykład w związku z inwestycją, realizowanym projektem czy sezonowym zapotrzebowaniem.

Korzyści z zakupu namiotu magazynowego

Krótki czas montażu i relatywnie niska cena inwestycji powodują, że w wielu przypadkach nasze namioty magazynowe są znacznie lepszym wyborem niż tradycyjne, murowane budynki. Błyskawiczna realizacja i możliwość równie szybkiego demontażu sprawiają, że wykonywane przez nasz zespół konstrukcje są doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie chce się oszczędzić czas i pieniądze, a stawianie murowanej nieruchomości nie jest konieczne.

Bez względu na to, jaką halę namiotową chcesz zamówić czy wypożyczyć, możesz mieć pewność precyzji wykonania i zastosowania wysokogatunkowych podzespołów. Jesteśmy doświadczonym producentem, dlatego wiemy, jakich materiałów, części, narzędzi i technologii używać, żeby w optymalny sposób osiągnąć pożądane efekty. Zatrudniamy wysoko wyszkolonych specjalistów, dla których inżynieria budynków, projektowanie konstrukcji i montaż elementów to codzienna praca, dzięki czemu możemy zagwarantować wysoką jakość realizowanych projektów we Wrocławiu i w województwie dolnośląskim.

Hale namiotowe całoroczne

Hale namiotowe całoroczne są innowacyjnym rozwiązaniem, które pozwala na wykorzystanie przestrzeni zewnętrznej przez cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych. Dzięki swojej wszechstronności i elastyczności, stanowią doskonałe rozwiązanie dla wielu różnych zastosowań. Hale namiotowe całoroczne charakteryzują się solidną konstrukcją, która zapewnia stabilność i wytrzymałość nawet w trudnych warunkach atmosferycznych, takich jak silny wiatr, opady śniegu czy ulewny deszcz. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak mocne stopy aluminium i wytrzymałe tkaniny poliestrowe, są odporne na uszkodzenia i działanie czynników atmosferycznych. Hale namiotowe całoroczne stanowią doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, organizatorów imprez, producentów oraz wszystkich tych, którzy potrzebują elastycznego, wytrzymałego i funkcjonalnego miejsca do działalności w dowolnym miejscu i o każdej porze roku. Dzięki swoim zaletom, hale namiotowe całoroczne zyskują coraz

Zadzwoń lub napisz do nas wiadomość i daj znać, jaka konstrukcja sferyczna, hala namiotowa lub namiot Cię interesują. Zachęcamy nie tylko poprzez wysoką jakość, ale również atrakcyjne ceny.