Jesteśmy głównym producentem pawilonów magazynowych. To całoroczne namioty i hale na sprzedaż oraz wynajem dla klientów z Wrocławia i pozostałych części kraju. Najważniejszym autem konstrukcji namiotowych jest możliwość szybkiego montażu na niemal dowolnym, utwardzonym podłożu. Oferta jest skierowana przede wszystkim do przedsiębiorstw produkcyjnych czy handlowych, które potrzebują niezwłocznego rozszerzenia przestrzeni magazynowej. Każdy projekt zrealizowany przez markę Setter odpowiada na konkretne, indywidualne zapotrzebowanie, dlatego warto zadzwonić lub napisać do nas w celu konsultacji.

Nasze namioty magazynowe są szczególnie odporne na działanie negatywnych czynników zewnętrznych, między innymi atmosferycznych. Każdy element – stalowa konstrukcja czy poszycie ścian oraz dachu – spełnia wysokie kryteria jakościowe. Całoroczna hala, w której produkcji, sprzedaży i wynajmie specjalizuje się nasza firma, oznacza też relatywnie niskie koszty, szczególnie w zestawieniu z koniecznością inwestowania w murowany, nowy budynek. Namioty magazynowe są bezpieczne w codziennym użytkowaniu i można je wyposażyć we wszelkie niezbędne systemy regałowe.

Wynajem hal magazynowych – Potwierdzenie profesjonalizmu

Klienci z Wrocławia, województwa dolnośląskiego oraz innych regionów kraju mogą potwierdzić, że naszym atutem jest pełne zaangażowanie w realizowane projekty. Doradzamy i podpowiadamy wybór najlepszych konstrukcji całorocznych dla małych, średnich i dużych firm, a także instytucji publicznych oraz innych organizacji. Pawilon magazynowy w formie namiotu można z powodzeniem stosować w wielu branżach, mając pewność, że towar jest chroniony przed niską temperaturą otoczenia, opadami atmosferycznymi, wilgocią czy nieautoryzowanym dostępem. Dzięki optymalnemu wyposażeniu wnętrza uzyskuje się możliwości zbliżone do standardowych obiektów. Różnica polega na tym, że w przypadku naszych hal opłaca się korzystać z nich czasowo, na przykład w związku z inwestycją, realizowanym projektem czy sezonowym zapotrzebowaniem.