Wizja jutra

Hale namiotowe jako obiekty stałe

Działamy w oparciu o analizę potrzeb naszych Klientów. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz realizowaniu konstrukcji o charakterze tymczasowym doskonale przygotowało nas do przygotowania oferty obiektów stałych. Nie obawiamy się wyzwań. Chętnie stawiamy im czoła tworząc konstrukcje stalowe oraz drewniane dedykowane do różnych celów.

Tradycyjne rozwiązania dla budynków przemysłowo-magazynowych nie stanowią większego problemu. Jednak zaprojektowaniem oraz realizacją kopuły o konstrukcji drewnianej mogą poszczycić się tylko profesjonaliści. Nasza firma do nich należy. Przygotowujemy standardowe i niestandardowe projekty. Nie są to tradycyjne hale namiotowe, a konstrukcje nowoczesne, oparte na nowatorskich rozwiązaniach, które zwiększają funkcjonalność przestrzeni oraz gwarantują doskonałe walory estetyczne.

Dostarczając gotowe konstrukcje na wynajem bądź na sprzedaż możemy zaproponować obiekty stałe dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nasza oferta ma kompleksowy charakter, co oznacza, że obiekty posiadają odpowiednio dopasowane drzwi i bramy, poszycie dachu i ścian, a na życzenie Klienta proponujemy także wyposażenie wnętrza całości. Z uwagi na stały charakter zlecamy także wybór rozwiązań uwzględniających ocieplenie ścian i dachu.

Pobierz katalog produktowy